Vijesti

Marsonia i Sloga prošle pretkolo Kupa Hrvatske

U pretkolu kupa Hrvatske Marsonia i Sloga su na gostovanjima u Karlovcu, odnosno Nedelišću, zabilježili pobjede i plasirali se u 1. kolo nacionalnog kupa.

Marsonia je u Karlovcu pobijedila istoimenu momčad 2:1 i tako se plasirala  u 1. kolo ovog natjecanja.

Karlovčani su u 45. minuti golom Kristijana Sušilovića poveli iz slobodnog udarca s 35 metara, a izjednačio je Marko Čanić u 55., dok je pobjedu osigurao Dino Bundavica u 70. minuti.

Sloga iz Nove Gradiške u Nedelišću je pobjedila domaće rezultatom 4:2. Tri gola za Novogradišćane zabio je Filip Bungić, a jedan Ivan Kašljević.

U 1. kolu kupa Hrvatske, koje je na rasporedu 26. rujna, prema neslužbenim informacijama Marsonia će biti domaćin Zagrebu, a Sloga, Istri 1966 iz Pule.