Vijesti

MNK Brod 035 upisao važnu pobjedu nad dubrovačkim Squaerom

Emotivno je u bilo večeras u dvorani Brod, gdje je u posljednjoj utakmici 18. kola Hrvatske malonogometne lige, MNK Brod 035 pobijedio ekipu Squera iz Dubrovnika. rezultatom 4:3. Na početku utakmice je minutom šutnje odana počast preminulom Bruni Bobanu, članu NK Marsonije, čiji su igrači u punom sastavu zajedno sa trenerom Špeharom došli na utakmicu.

Golovima Bundavice i Čavara Brođani su poveli 2:0. U nastavku su gosti izjednačili golovima Kuraje i Nebergoja, a Bundavica je domaćine opet doveo u vodstvo golom iz kaznenog udarca. Izjednačio je Bevanda. Pobjedu je domaćinima u zadnjoj minuti donio Mirković.  Na utakmici se okupilo oko 400 gledatelja, a sav prihod od prodanih ulaznica ide obitelji pokojnog Brune Bobana.