Vijesti

Pobjeda Marsonije u sedmom kolu 3 HNL istok

Do svoje treće pobjede u prvenstvu došli su nogometaši Marsonije koji su u 7. kolu Treće lige – sjeveroistok s 3:2 svladali Vukovar. Bila je to vrlo sadržajna utakmica na obje strane te su malobrojni gledatelji osim 5 golova vidjeli 3 vratnice i još nekoliko promašenih prigoda. Bijelo – crni odigrali su puno bolje nego protiv Zagreba te nisu podcijenili goste iz Vukovara koji se nalaze na posljednjem mjestu. Tako je nakon kupa, novi trener Brođana Domagoj Kosić upisao i prvu pobjedu u prvenstvu s kojom može biti zadovoljan, dok ga jedino mogu brinuti pogreške u obrani iz kojih Marsonia prima golove. Već za prvih 14. minuta domaći su s 2 gola Nenada Erića imali 2:0 i činilo se kako ih očekuje lagan posao. Međutim, gosti se nisu predavali te su kod 1:0 preko Brajkovića pogodili gredu, a kod 2:0 vratnicu je uzdrmao i Tomas. Do zasluženog smanjenja rezultata na 2:1 Vukovarci dolaze u 48. minuti preko Prkića, a onda je u 66. minuti i Erić za domaće pogodio okvir gola. Na 3:1 u 75. minuti podiže Begić, a do kraja je Plum iz kaznenog udarca nakon što je Bundavicu lopta pogodila u ruku samo ublažio poraz na konačnih Marsonia – Vukovar 3:2.