Vijesti

Vanesa Tot, Antun Novaković, KKK Olimpik, ŽOK Nova Gradiška najuspješniji u županiji 2017.

Danas je u prostorijama brodske HVIDRA-e održana svečanost proglašenja zaslužnih sportskih djelatnika, najuspješnijih sportašica, sportaša, ekipa, školskih sportskih društava, te darovitih sportašica i sportaša  Brodsko-posavske županije u 2017. godini. Na početku svečanosti, nazočne je pozdravio predsjednik Zajednice sportskih udruga i saveza  Brodsko-posavske županije Josip Samardžić. 

Temeljem postignutih sportskih rezultata pojedinaca i sportskih ekipa tijekom protekle godine, Povjerenstvo za Izbor najuspješnijih sportaša  2017., dostavilo je svoj prijedlog  Izvršnom odboru  Zajednice, koji je prijedloge razmotrio te donio Odluku  o proglašenju najuspješnijih sportaša i  ekipa  Brodsko-posavske županije u 2017. godini.

NAJUSPJEŠNIJI   ŽUPANIJSKI   SPORTAŠI: 

1.Antun Novaković, KKK 'Olimpik' Slavonski Brod

2.Marin Lipovac, KKK 'Olimpik' Slavonski Brod

3.Borna Mađarević, Karate klub 'Slavonski Brod'

 

NAJUSPJEŠNIJE   ŽUPANIJSKE   SPORTAŠICE: 

1.Vanesa Tot, KKK 'Marsonia', Slavonski Brod

2.Dunja Lipovac, KKK 'Olimpik', Slavonski Brod

3.Mihaela Lazić, KK 'Brod na Savi', Slavonski Brod

 

NAJUSPJEŠNIJE    ŽUPANIJSKE    MUŠKE    SPORTSKE    EKIPE 

1.KKK 'Olimpik', Slavonski Brod

2.Stolnoteniski klub 'Obrtnička škola-Brod', Slavonski Brod

3.Šahovski klub 'Đuro Đaković', Slavonski Brod

 

NAJUSPJEŠNIJE    ŽUPANIJSKE    ŽENSKE    SPORTSKE    EKIPE 

1.ŽOK 'Nova Gradiška', Nove Gradiške

2.ŽOK 'Brod na Savi', Slavonski Brod

3.ŽOK 'Brod', Slavonski Brod

 

NAJUSPJEŠNIJI    ŽUPANIJSKI    ŠPORTAŠI  S  INVALIDITETOM 

Senka Babaček, Slavonski Brod, članica Udruge osoba s invaliditetom Slavonski Brod „Loco-Moto“ i Boćarski klub „Dan“.

 

NAJUSPJEŠNIJA     ŽUPANIJSKA     ŠKOLSKA     SPORTSKA     DRUŠTVA 

Osnovne škole: OŠ 'Dragutin Tadijanović' Slavonski Brod

Srednje škole: Elektrotehnička i Ekonomska škola, Nova Gradiška

 

ŽUPANIJSKI   DAROVITI   SPORTAŠI           

01. Karate klub 'Slavonski Brod', Slavonski Brod

02. ŽKK 'Brod', Slavonski Brod

03. RK 'Slavonka', Nova Gradiška

04. AK 'Marsonia', Slavonski Brod

05. ŽKK 'Brod na Savi', Slavonski Brod

06. KKK 'Oriolik', Slavonski Kobaš

07. OK 'Posavina Brod', Slavonski Brod

08. ŽOK 'Nova Gradiška', Nova Gradiška

09. KKK 'Marsonia', Slavonski Brod

10. KKK 'Olimpik', Slavonski Brod

11. TK 'Brod', Slavonski Brod

 

NAGRADA ZA NAJUSPJEŠNIJI REZULTAT POJEDINACA

MLAĐIH DOBNIH UZRASTA-2017.

Mihael Grivičić, Kuglački klub 'Zanatlija', Slavonski Brod

Gabrijel Veočić, Boksački klub 'Brod', Slavonski Brod

Lukas Jurakić, Šahovski klub 'Đuro Đaković', Slavonski Brod

 

NAGRADA ZA NAJUSPJEŠNIJI REZULTAT KLUBA

MLAĐIH DOBNIH UZRASTA-2017. 

NK 'Marsonia', Slavonski Brod

 

NAGRADU  ZAJEDNICE  ŠPORTSKIH  UDRUGA  I  SAVEZA»

Za obljetnice postojanja i uspješnog rada kluba nagrađeni su:

NK 'Oriolik' iz Oriovca, koji ove godine slavi 94. obljetnicu postojanja i uspješnog rada.

Rukometni klub 'Slavija' iz Starog Petrovog Sela, koji ove godine slavi 64. obljetnicu postojanja i uspješnog rada. 

Kao značajno priznanje za izuzetan doprinos razvoju sporta, kao nagrada za životno djelo  u području sporta i obljetnice, dodijeljena je Nagrada Zajednice športskih udruga i saveza, kojom su za izuzetan doprinos razvoju sporta nagrađeni: 

Josip Weber iz Slavonskog Broda (Posthumno)

Miroslav Buljan iz Slavonskog Broda

Antun Živić iz Starog Petrovog Sela

Dr. Damir Japundžić iz Nove Gradiške

 

Facebook Twitter Instagram