Vijesti

ZLATO I SREBRO ZA BK DAN NA BOŽIĆNOM PRVENSTVU MLADIH

Ove subote Boćarski klub „Dan“ za osobe s invaliditetom Slavonski Brod je sudjelovao na Božićnom prvenstvu mladih u boćanju za osobe s invaliditetom. U organizaciji sportskog saveza osoba s invaliditetom grada Zagreba i Hrvatskog saveza boćanja osoba s invaliditetom, sudjelovali su igrači iz Knina, Rijeke, Velike Gorice, Zagreba, Požege i Slavonskog Broda. Mladi dečki iz kluba Dan ostvarili su sjajne rezultate. Roberto Gere  je osvojio srebrnu medalju u BC2 kategoriji u kojoj boćari s cerebralnom paralizom boćaju samostalno. Borna Sečić  je osvojio zlatnu medalju u BC3 kategoriji, u kategoriji boćari koji igraju sa specijalnim pomagalom i uz pomoć asistenta koji priprema boće i pomagalo, a to je njegova četvrta medalja ove godine.  Klub je u 2019. godine osvojio ukupno 11 medalja. Ovo je posljednje natjecanje ove godine, sada svi idu na zasluženi kratki odmor, a od početka siječnja planiraju nove pobjede.