Vijesti

ZOI otvaraju skijaši, za kraj bob

Nakon svečanog otvaranja Zimskih olimpijskih igara u Pjongčangu 9. veljače 2018. godine (od 20.00 do 21.50), naši će sportaši odraditi još poneki službeni trening, a ubrzo i službene olimpijske nastupe. Alpski skijaši prvi će nas zagrijati nastupom u spustu 11. veljače, a istoga dana na start će i naši nordijci. Od ZOI-ja ćemo se oprostiti uz vožnje našeg boba četverosjeda 24. i 25. veljače.  

Raspored nastupa hrvatskih sportaša na ZOI u Pjongčangu (+8 sati u odnosu na Hrvatsku):  

 

ALPSKO SKIJANJE

Nedjelja, 11. veljače 2018. (u 11.00)
SPUST (m) 
Natko Zrnčić Dim 
Filip Zubčić

Ponedjeljak, 12. veljače 2018. (10.15 - 13.45)
VELESLALOM (ž) 
Leona Popović 
Ida Štimac
Andrea Komšić
Lana Zbašnik

Utorak, 13. veljače 2018. (11.30 - 15.00)
ALPSKA KOMBINACIJA (m)
Natko Zrnčić Dim 
Filip Zubčić

Srijeda, 14. veljače 2018. (10.15 - 13.45)
SLALOM (ž)
Leona Popović 
Ida Štimac
Andrea Komšić
Lana Zbašnik

Četvrtak, 15. veljače 2018. (u 11.00)
SUPER G (m)
Natko Zrnčić Dim 
Filip Zubčić

Subota, 17. veljače 2018. (u 11.00)
SUPER G (ž)
Leona Popović

Nedjelja, 18. veljače 2018. (10.15 – 13.45)
VELESLALOM (m)
Filip Zubčić
Elias Kolega
Samuel Kolega

Srijeda, 21. veljače 2018. (11.00)
SPUST (ž)
Leona Popović

Četvrtak, 22. veljače 2018. (10.15 – 13.45)
SLALOM (m)
Filip Zubčić
Matej Vidović
Istok Rodeš
Elias Kolega
Petak, 23. veljače 2018. (11.00 – 14.30)
ALPSKA KOMBINACIJA (ž)
Leona Popović

Subota, 24. veljače 2018. (u 11.00)
TEAM EVENT
__________________________________________________

NORDIJSKO SKIJANJE

Nedjelja, 11. veljače 2018. (u 15.15)
SKIATHLON 15 km + 15 km (m)
Edi Dadić
Krešimir Crnković

Utorak, 13. veljače 2018. (17.30 – 20.00)
KLASIČNI SPRINT, pojedinačno (m/ž)
Vedrana Malec
Gabrijela Skender
Edi Dadić
Krešimir Crnković

Četvrtak, 15. veljače 2018. (15.30)
10 KM SLOBODNIM NAČINOM (ž)
Vedrana Malec
Gabrijela Skender

Petak, 16. veljače 2018. (15.00)
15 KM SLOBODNIM NAČINOM (m)
Edi Dadić
Krešimir Crnković

Srijeda, 21. veljače 2018. (17.00 – 19.00)
SPRINT SLOBODNIM NAČINOM, ekipno (m/ž)
Vedrana Malec
Gabrijela Skender
Edi Dadić
Krešimir Crnković

Subota, 24. veljače 2018. (14.00)
50 KM KLASIČNO (m)
Krešimir Crnković
_________________________________________________

SANJKANJE

Ponedjeljak, 12. veljače 2018. 
(19.50 – 22.00)
ŽENSKI SINGL (1. i 2. vožnja)
Daria Obratov

Utorak, 13. veljače 2018. 
(19.30 – 21.40)
ŽENSKI SINGL (3. i 4. vožnja - borba za medalje)
Daria Obratov 

________________________________________

BOB

Nedjelja, 18. veljače 2018. (20.05 - 22.45) 
BOB DVOSJED (kvalifikacijske utrke)
Dražen Silić, Benedikt Nikpalj

Ponedjeljak, 19. veljače 2018. 
(20.15 - 23.00) 
BOB DVOSJED (borba za medalje i ukupni redoslijed)

Subota, 24. veljače 2018. (9.30 – 12.00)
BOB ČETVEROSJED (kvalifikacije)
Dražen Silić, Mate Mezulić, Benedikt Nikpalj i Antonio Zelić

Nedjelja, 25. veljače 2018. (9.30 – 12.30) 
BOB ČETVEROSJED (borba za medalje i ukupni redoslijed). (hoo/vk) 

Facebook Twitter Instagram